W dniu 4 kwietnia zapraszamy do  Łodzi do Hali EKSPO na wystawę orchidei .

Zapisy w biurze TUTW do 16 marca, koszt ok. 50 zł.

 

Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

Prawdziwa eksplozja kwiatów! Kilkanaście tysięcy najwspanialszych orchidei, ponad stuletnie drzewka bonsai i zjawiskowe sukulenty z całego świata odwiedzą Łódź!
Poczuj niesamowitą symfonię kolorów, kształtów i zapachów. Zobacz prawdziwe cuda natury z najdalszych zakątków globu.
Wybitne arcydzieła bonsai prawdziwych Mistrzów. Unikatowe perły fantastycznych orchidei i osobliwie okrutne piękności sukulentów.
To właśnie one zagrają główną rolę w tym spektaklu! Nie możesz tego przegapić!
Po raz pierwszy w Łodzi! Największe wydarzenie o takim charakterze w Europie!
Ogromne aranżacje, niesztampowe wystawy z najciekawszych okazów z całego świata zaskakują odwiedzających Światową Wystawę w całej Polsce.

Wydarzenie jest jeszcze ciekawsze dzięki interesującym prelekcjom, pokazom i przeróżnym występom, które uświetniają całą idee Światowej Wystawy.

W odpowiedzi na liczne pytania fanów, Organizator przygotuje specjalną strefę, w której będzie możliwość kupienia ciekawych roślin – zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych hodowców. To nie lada gratka dla miłośników kwiatów!

Światowej Wystawie towarzyszy ATAK Gigantów – Festiwal Roślin Owadożernych – Łódź. Jeden bilet, wystarczy na dwa wydarzenia!

Harmonogram:
Szczegółowy, godzinowy harmonogram prelekcji, pokazów itp. pojawi się na początku 2020 roku. Możesz jednak już teraz i bez obaw kupić bilet na dowolny dzień, gdyż atrakcje w sobotę i niedziele są zbliżone.

Udział w warsztatach, prelekcjach i pokazach jest w cenie biletu. Nie podlega dodatkowym opłatom.