Szanowni Studenci, Słuchacze Turkowskiego Uniwersytetu III Wieku

Semestr letni, który planowaliśmy zakończyć 10 czerwca 2020r. dobiega końca w okolicznościach, których nikt z nas nie przewidywał i przewidzieć nie mógł. Koronawirus pokrzyżował nasze plany. Okoliczności nim wywołane uniemożliwiły kontynuowanie zajęć. Zostaliśmy na długi czas odizolowani od siebie.

Zarząd TUTW podjął w tej sytuacji decyzję o zaliczeniu semestru letniego w roku akademickim 2019/2020 wszystkim studentom, którzy go rozpoczęli.

Co do dalszych planów – rozpoczęcie nowego roku akademickiego 2020/2021 i planie zajęć na semestr zimowy decyzje mogą być podjęte w miarę rozwoju sytuacji epidemicznej i po decyzjach rządu. Jeżeli wszystko się ułoży dobrze, wyrażamy wolę rozpoczęcia zajęć już w początkach września br. O dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej (tu3w.edu.pl).

Jednocześnie składamy podziękowanie za wytrwałość w tym trudnym szczególnie dla seniorów czasie. Życzymy Zdrowia, optymizmu i wszelkiej pomyślności. Do zobaczenia.

Zarząd TUTW

Komunikat TUTW 8 06 2020