Zawiadamiamy , że z uwagi na sytuację epidemiologiczną Uniwersytet zawiesza wszystkie zajęcia do odwołania.

TUTW  HARMONOGRAM ZAJĘĆ  V SEMESTR (luty – czerwiec  2020)

 

data dzień tygodnia godzina rodzaj zajęć miejsce prowadzący
11.02 wtorek 10.20

13.00

 

Gimnastyka w wodzie

Plastyka – malarstwo

 

Termy Uniejów

Muzeum

 

Barbara Zańko

Roman Choinka

 

12.02 środa 14.00 Spotkania literackie

“Czaisz motyw – topos domu w różnych tekstach kultur”

Biblioteka Powiatowa Anna Mękarska
13.30 Gimnastyka w wodzie Basen Turek Barbara Zańko
13. 02 czwartek 15.30 Wykład “Turek w niemieckich planach okupacyjnych” 

wykład i film

aula Lo Bartosz Stachowiak

Dyrektor Muzeum

14. 02 piątek
17. 02 poniedziałek 17.00 Taniec towarzyski ZST sala gimnastyczna Barbara Zańko
18.02 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
17.00 – 18.30 Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
19. 02 środa 13.30

14.30

Gimnastyka  wodzie

Nauka pływania

Basen Turek Barbara Zańko

Artur Bińkowski

20.02 czwartek
21.02 piątek
24.02 poniedziałek 17.00 Taniec towarzyski ZST sala gimnastyczna Barbara Zańko
25.02 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
13.00  Plastyka – malarstwo Muzeum Roman Choinka
17.00 – 18.30 Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
26.02 środa 10.00 Spotkanie z lasem

“Leśne inspiracje”

Muzeum Nadleśnictwo Turek

Radosław Szociński 

13.30

14.30

Gimnastyka  wodzie

relaks w wodzie

Basen Turek Barbara Zańko
27.02 czwartek 15.30 Wykład “Jedzenie czy odżywianie c.d.” aula LO Edward Witkowski
28.02 piątek 10.30 Smartfon dla seniorów Muzeum Bogusław Szymaniak
2.03 poniedziałek 17.00 Taniec towarzyski ZST sala gimnastyczna Barbara Zańko
3.03 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
17.00  Yoga zajęcia przeniesiona na 5 marca ZST mała sala  Barbara Pakuła
4.03 środa 13.30

14.30

16.00

Gimnastyka  wodzie

Nauka pływania

Informatyka, obsługa komputera

Basen Turek

 

ZST sala komputerowa

Barbara Zańko

Artur Bińkowski

Mariusz Kominiarczyk

5.03 czwartek 12.40

17.00

Język angielski

YOGA – zajęcia z dnia 3 marca

LO sal 603

ZST

Magdalena Raszewska

Barbara Pakuła

6.03 piątek 11.45

12.00

Język angielski

PRETTY WOMAN – performance fryzjerski  połączony z konkursem językowym Styling and Make-up Artist.

LO sala 511

MDK

Katarzyna Kąciak

Dyrektor ZST

9.03 poniedziałek 17.00 Taniec towarzyski ZST sala gimnastyczna Barbara Zańko
10.03 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
13.00 Plastyka – malarstwo Muzeum Roman Choinka
17.00  Yoga ZST mała sala gimnastyczna Barbara Pakuła
11.03 środa 13.30

14.30

16.00

Gimnastyka  wodzie

Relaks w wodzie

Informatyka, obsługa komputera

Basen Turek

ZST

Barbara Zańko

Mariusz Kominiarczyk

12.03 czwartek 12.40

15.30

Język angielski

Wkład “Ptaki naszej okolicy”

LO sala 603

aula LO

Magdalena Raszewska

Turecka Grupa OTOP Marta Ilkowska-Nowak, Katarzyna Kąciak

13.03 piątek 10.30

11.45

Smartfon dla seniorów

Język angielski

Muzeum

LO sala 511

Bogusław Szymaniak

Katrzyna Kąciak

16.03 poniedziałek 17.00 Taniec towarzyski ZST sala gimnastyczna Barbara Zańko
17.03 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
18.03 środa 14.00 Spotkania literackie

“Czaisz motyw – topos domu w różnych tekstach kultur”

Biblioteka Powiatowa Mariola Maciaszek
13.30

14.30

16.00

Gimnastyka  wodzie

Nauka pływania

Informatyka, obsługa komputera

Basen Turek

 

ZST

Barbara Zańko

Artur Bińkowski

Mariusz Kominiarczyk

19.03 czwartek 12.40 Język angielski LO sala 603 Magdalena Raszewska
20.03 piątek 10.30

11.45

Smartfon dla seniorów

Język angielski

Muzeum

LO sala 511

Bogusław Szymaniak

Katarzyna Kąciak

23.03 poniedziałek 10.00 Nordic Walking SP nr 1 zbiórka Barbara Zańko
24.03 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
13.00 Plastyka – malarstwo Muzeum Roman Choinka
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
25.03 środa 10.50

13.30

14.30

16.00

Język angielski

Gimnastyka  wodzie

Relaks w wodzie

Informatyka, obsługa komputera

 

LO sala 511

Basen Turek

 

ZST

Katarzyna Kąciak

Barbara Zańko

 

Mariusz Kominiarczyk

26.03 czwartek 12.40

15.50

Język angielski

Wykład “Krajobraz wokół nas. Nasze drzewa krajowe.

LO sala 603

aula LO

Magdalena Raszewska

Hieronim  Andrzejewski Zespół Parków Krajobrazowych woj. łódzkiego

27.03 piątek 9.00 Spotkanie z lasem 

Ochrona przeciwpożarowa lasów nadleśnictwa, system monitoringu lasów. Dla chętnych wejście na wieżę p.poż

Biuro Nadleśnictwa Turek

ul. Chopina

Nadleśnictwo Turek

Witold Lewandowski

30.03 poniedziałek 10.00 Nordic Walking SP nr 1 zbiórka Barbara Zańko
31.03 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
1.04 środa 13.30

14.30

Gimnastyka  wodzie

Nauka pływania

Basen Turek Barbara Zańko

Artur Bińkowski

2.04 czwartek 12.40

 

15.30

język angielski

Wkład” Jak utrzymać ciało  w dobrej kondycji” 

LO sala 603

aula LO

 

fizykoterapeuta Piotr Iberhan 

3.04 piątek 10.30

11.45

Smartfon dla seniorów

Język angieski

Muzeum

LO sala 511

Bogusław Szymaniak

Katarzyna Kąciak

4.04 sobota 8.00 Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i sukulentów oraz Festiwal Roślin Owadożernych “Atak gigantów”

koszt ok. 50 zł

http://swiatowawystawa.pl/lodz/

EXPO  Łódź Zarząd TUTW
6.04 poniedziałek 10.00 Nordic Walking SP nr 1 zbiórka Barbara Zańko
7.04 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
8.04 środa 13.30

14.30

Gimnastyka  wodzie

Relaks w wodzie

Basen Turek Barbara Zańko
9.04 czwartek
14.04 wtorek 13.00 Plastyka – malarstwo Muzeum Roman Choinka
15.04 środa 10.50

11.00

 

Języka angielski

Spotkania literackie

“Czaisz motyw” – Topos domu w róznych tekstach kultur

LO

Biblioteka Powiatowa

Katarzyna Kąciak

Jolanta Rowińska

13.30

14.30

Gimnastyka  wodzie

Nauka pływania

Basen Turek Barbara Zańko

Artur Bińkowski

16.04 czwartek 12.40

15.30

Język angielski

Wykład: „Profilaktyka w życiu seniora”

LO sala 603

aula LO

 

Dr Krystyna Graczyk

17.04 piątek 9.00 Spotkanie z lasem

sadzenie lasu, wycieczka do lasu

Nadleśnictwo Turek Nadleśnictwo Turek

Bartosz Perz

20.04 poniedziałek 17.00 Taniec towarzyski ZST sala gimnastyczna Barbara Zańko
21.04 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
22.04 środa 13.30

14.30

Gimnastyka  wodzie

Relaks w wodzie

Basen Turek Barbara Zańko
23.04 czwartek 12.40 Język angielski LO sala 603
24.04 piątek 10.30

11.45

Smartfon dla seniorów

Język angielski

Muzeum

LO sala 511

Bogusław Szymaniak

Katarzyna Kąciak

25.04 sobota Wycieczka: Wyszna, Złota Góra (wieża widokowa),  Kościelec, Koło Zarząd TUTW
27.04 poniedziałek 10.00 Nordic Walking SP nr 1 zbiórka Barbara Zańko
28.04 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
13.00 Plastyka – malarstwo Muzeum Roman Choinka
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
29.04 środa
30.04 czwartek 12.40 język angielski LO sala 603
4.05 poniedziałek 10.00 Nordic Walking SPnr 1 zbiórka Barbara Zańko
5.05 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
6.05 środa 13.30

14.30

Gimnastyka  wodzie

nauka pływania

Basen Turek Barbara Zańko

Artur Bińkowski

7.05 czwartek
8.05 piątek 10.30 Smartfon dla seniorów Muzeum Bogusław Szymaniak
11.05 poniedziałek 17.00 Taniec towarzyski ZST sala gimnastyczna Barbara Zańko
12.05 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
13.00 Plastyka – malarstwo Muzeum Roman Choinka
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
13.05 środa 11.00 Spotkania literackie

“Czaisz motyw „- Topos domu w róznych tekstach kultur

Biblioteka Powiatowa Sławomir Ulatowski
13.30

14.30

Gimnastyka  wodzie

Relaks w wodzie

Basen Turek Barbara Zańko
14.05 czwartek Spotkanie z lasem – wycieczka do lasu Nadleśnictwo Turek 
15.05 piątek 10.30 Smartfon dla seniorów Muzeum Bogusław Szymaniak
18.05 poniedziałek 10.00 Nordic Walking SP nr 1 zbiórka Barbara Zańko
19.05 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
20.05 środa  

13.30

14.30

 

Gimnastyka  wodzie

nauka pływania

 

Basen Turek

 

Barbara Zańko

Artur Bińkowski

21.05 czwartek
22.05 piątek Wycieczka do Płocka Zarząd TUTW
23.05 sobota
25.05 poniedziałek 17.00 Taniec towarzyski ZST sala gimnastyczna Barbara Zańko
26.05 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
13.00 Plastyka – malarstwo Muzeum Roman Choinka
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
27.05 środa 13.30

14.30

Gimnastyka  wodzie

Relaks w wodzie

Basen Turek Barbara Zańko
28.05 czwartek
29.05 piątek
1.06 poniedziałek
2.06 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
3.06 środa 13.30

14.30

Gimnastyka  wodzie

Relaks w wodzie

Basen Turek Barbara Zańko
4.06 czwartek 15.30 Wkład aula  LO
5.06 piątek 10.30 Smartfon dla seniorów Muzeum Bogusław Szymaniak
8.06 poniedziałek
9.06 wtorek 10.20 Gimnastyka w wodzie Termy Uniejów Barbara Zańko
13.00 Plastyka – malarstwo Muzeum Roman Choinka
17.00  Yoga ZST mała sala  Barbara Pakuła
10.06 środa
15.30 Zakończenie roku akademickiego aula LO Zarząd TUTW