terminy zajęć semestr VI od października  2020 do stycznia 2021 r. 

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO – poziom A1 i A2:

Informujemy, że otrzymaliśmy 12 miejsc na bezpłatnym kursie języka angielskiego (poziom A1 i A2) – 120 godzin – razem 30 spotkań.
Zajęcia będą się odbywać 2 razy w tygodniu po 4 godziny lekcyjne.
Miejsce prowadzenia zajęć  – sala konferencyjna przy siedzibie Tureckiej Izby Gospodarczej ul. Żeromskiego 37 w Turku.
Zapisy:
 emailem:  tu3w.edu@gmail.com
telefonicznie: 785 022 818
lub w biurze TUTW
Zgłoszenia do 19 października.
W przypadku większej ilości zgłoszeń możliwe utworzenie drugiej grupy.

Kurs komputerowy poziom A z elementami komunikacji

Lista uczestników zamknięta – udział tylko osoby zapisane

Pierwsze zajęcia 7 października o godz. 10.00 ul. Żeromskiego 37 – nowa siedziba TIG. Zajęcia będą się odbywać w środy i czwartki od godz. 09.00 – 4 godz. lekcyjne.

Kurs komputerowy dla 12 osób – 120 godzin (Moduł podstawowy z elementami bezpieczeństwa w sieci poziom A – 30 spotkań po 4 godziny lekcyjne)

Turkowska Unia Rozwoju T.U.R. wraz z Turecką Izbą Gospodarczą realizują bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach projektu współfinansowanego z środków Unii Europejskiej. Co ważne – szkolenia mają charakter praktyczny, pozwolą pozyskać wiedzę i umiejętności, które dziś szczególne, w czasach pandemii, są niezwykle przydatne! To szkolenia, które pozwolą komunikować się ze znajomymi, tworzyć blogi (poziom C), korzystać z bankowości elektronicznej, obsługiwać media społecznościowe, czy robić nie wychodząc z domu – zakupy! Dla osób bardziej zaawansowanych podczas szkoleń będzie można zgłębić wiedzę z zakresu nieograniczonych możliwości Excela i innych programów!

Trenerzy po rozpoznaniu Państwa poziomu zawansowania i zgodnie z sugestiami będą modyfikować program, by w pełni dostosowany był do Państwa potrzeb.

W ramach projektu zapewnimy obsługę  wykwalifikowanego trenera, materiały szkoleniowe (długopis, notes, pendrive) oraz podręczniki (na załączonym zdjęciu).

Podczas szkoleń gwarantujemy bezpieczeństwo i higienę pracy (środki dezynfekujące, obowiązujące maseczki, pomiar temperatury i zachowanie dystansu).

uwaga od 22 listopada zajęcia odwołane

SMARTFON DLA SENIORÓW – warsztaty  z obsługi, rozwiązywanie problemów. zajęcia dofinansowane przez Gminę Miejską Turek

Prowadzący Bogusław Szymaniak. co  tydzień  w  piątek godz. Muzeum (wejście główne). Zajęcia odwołane

Zajęcia prowadzone przez pracowników Nadleśnictwa Turek – Cykl „SPOTKANIA Z LASEM”

09 październik(piątek) godz. 10.00 – Nadleśnictwo Turek ul. Chopina (biurowiec) – „Ochrona przeciwpożarowa lasów Nadleśnictwa Turek, system monitoringu”. Zwiedzanie salki edukacyjnej; ognisko (kiełbaski we własnym zakresie) – Witold Lewandowski.

Dojazd we własnym zakresie.