Informujemy, że
1/ zaplanowany na dzień 20 listopada wykład pt. „Powstańcze drogi do wolności, piosenki patriotyczne” nie odbędzie się w tym terminie – z przyczyn od nas niezależnych.
Na ten wykład zapraszamy 11 grudnia godz. 16.00 do auli LO.
2/ w dniu 25 listopada nie odbędą się zajęcia – Joga (p. instruktorka będzie nieobecna).
3/ w dniu 26 listopada nie odbędą się zajęcia – Gimnastyka w wodzie basen Turek (odwołane przez instruktorkę)
4/ Zmiana terminu zajęć j. angielski – grupa zaawansowana: zajęcia planowane w dniu 27 listopada i 4 grudnia odbędą się w dniach: 28 listopada i 5 grudnia w godz.: 12.15 – 13.00.
5/ W dniu 27 listopada nie odbędą się zajęcia – Kijki – spacer w parku miejskim z powodu prognozowanych opadów śniegu.
4/ Bilety do Teatru Ateneum na spektakl pt.: „To wiem na pewno” w ilość 50 szt zostały zarezerwowane przez naszych studentów w czasie pełnienia dyżuru członków TUTW.
Lista rezerwowa liczy aktualnie 25 osób.
5/ Wolne bilety na spektakl pt. „Skrzypek na dachu” w dniu 28 listopada – 0 szt.
6/ planujemy zorganizować kolejne wyjazdy do teatrów w lutym i marcu – zatem osoby zainteresowane prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie i przekazanych mailem.
W styczniu będą zapisy na wyjazd do Teatru Współczesnego w Warszawie na spektakl pt.: „Wstyd” 18 luty 2026 (50 osób), w lutym będziemy zapisywać na wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi na operetkę pt.: My Fair Lady” 12.03.2026r. (70 osób).
6/ Są jeszcze wolne miejsca na warsztaty z bilansowania posiłków, które odbędą się w dniu 5 grudnia w ZST budynek A sala A006 a (obowiązują zapisy) o godz. 16.00 ilość uczestników do 20 osób. Zachęcamy do zapisów.
Wszystkim uczestnikom spotkania z okazji DNIA SENIORA w dniu 13 listopada dziękujemy za wspaniałą, przyjacielską, życzliwą, pełną uśmiechu atmosferę podczas całego spotkania. Za to, że jesteście, że się wam chce być razem, za wsparcie które się czuje.
Zarząd TUTW


